2017 birželio 13

3D VASARA

3d vasara-01

3D VASARA

Dažnai pagalvoji, kad norėtum savo mintis perkelti į 3D erdvę? Užteks svajoti! Registruokis į 200M2 STOVYKLĄ | 3D VASARA kursus ir nuo liepos 3d. praleisk laiką kūribingai 3D erdvėje! Kartu išmoksime SketchUp programa modeliuoti 3D objektus. Tada išmoktas žinias gilinsime toliau mokindamiesi spausdinti 3D spausdintuvu ir kursime savo virtualią erdvę.

KAM SKIRTA: Kursai / stovykla skirta 9 – 18 metų moksleiviams.
KADA: liepos 3 d. – liepos 14 d. nuo 18 val. iki 20:30 val.
UŽSIĖMIMŲ SKAIČIUS: 9 kartai
STOVYKLOS KAINA: 120 eurų (mes viskuo pasirūpinsime, jums liks tik ateiti!)
REGISTRACIJA  į kursus el.paštu: info@200m2.lt; telefonu: +370 605 39 741

KURSŲ APRAŠYMAS:

SketchUp: 3D pasaulis yra nepakartojamas tuo, kad yra neišsemiamų galimybių. Jei kadanors svajojai perkelti savo svajones į trimatę erdvę, tuomet SketchUp programa – kaip tik tai ko tau reikia. Greitai, paprastai ir su malonumu išmoksi kaip susimodeliuoti betką, kas tik šauna į galvą!. Suprasi, jog Trimatis modeliavimas – tai malonumas, kuris padės tau daugelyje gyvenimo žingsnių, o SketchUp programa – lengviausias būdas tai padaryti. Šiuose kursuose išmoksi visus pagrindinius SketchUp programos įrankius ir kaip juos naudoti, bei susimodeliuosi kaiką įspūdingo.

3D Spausdinimas: Esi kupinas idėjų, nori pasigaminti praktines detales, figūrėles, žaislus, papuošalus ir įvairiausius kitokius dalykus? Mes tau parodysim kaip tai įgyvendinti su 3D spausdinimu. Suteiksim 3D spausdinimo pradmenis. Supažindinsim su 3D spausdinimo principais ir galimybės. Papasakosime apie skirtingus spausdinimo būdus ir medžiagas. Kurso metu SketchUp programa kursime savo modelį, kurį išmokysim kaip paruošti 3D spausdinimui. Parodysim kaip veikia mūsų spausdintuvas ir galiausiai atspausdinsime jūsų kurtus modelius.

Virtuali realybė: Ar norėtum patekti į vietą, kuri net neegzistuoja? Virtualios realybės pagalba tai gali padaryti tuoj pat. Parodysime kaip susikurti savo virtualų pasaulį. Papasakosime apie skirtingus virtualių patirčių būdus ir prietaisus. Supažindinsime su virtualios ir papildytos realybės galimybėmis. Išmoksi Unity programos funkcijų ir įrankių valdymo. Kursu metu kursime interaktyvi virtualia erdvę, į kurią galu gale galėsi persikrauti.

Scroll Up
X