• 2017 birželio 13

  3D VASARA

  3d vasara-01

  3D VASARA

  Dažnai pagalvoji, kad norėtum savo mintis perkelti į 3D erdvę? Užteks svajoti! Registruokis į 200M2 STOVYKLĄ | 3D VASARA kursus ir nuo liepos 3d. praleisk laiką kūribingai 3D erdvėje! Kartu išmoksime SketchUp programa modeliuoti 3D objektus. Tada išmoktas žinias gilinsime toliau mokindamiesi spausdinti 3D spausdintuvu ir kursime savo virtualią erdvę.

  KAM SKIRTA: Kursai / stovykla skirta 9 – 18 metų moksleiviams.
  KADA: liepos 3 d. – liepos 14 d. nuo 18 val. iki 20:30 val.
  UŽSIĖMIMŲ SKAIČIUS: 9 kartai
  STOVYKLOS KAINA: 120 eurų (mes viskuo pasirūpinsime, jums liks tik ateiti!)
  REGISTRACIJA  į kursus el.paštu: info@200m2.lt; telefonu: +370 605 39 741

  KURSŲ APRAŠYMAS:

  SketchUp: 3D pasaulis yra nepakartojamas tuo, kad yra neišsemiamų galimybių. Jei kadanors svajojai perkelti savo svajones į trimatę erdvę, tuomet SketchUp programa – kaip tik tai ko tau reikia. Greitai, paprastai ir su malonumu išmoksi kaip susimodeliuoti betką, kas tik šauna į galvą!. Suprasi, jog Trimatis modeliavimas – tai malonumas, kuris padės tau daugelyje gyvenimo žingsnių, o SketchUp programa – lengviausias būdas tai padaryti. Šiuose kursuose išmoksi visus pagrindinius SketchUp programos įrankius ir kaip juos naudoti, bei susimodeliuosi kaiką įspūdingo.

  3D Spausdinimas: Esi kupinas idėjų, nori pasigaminti praktines detales, figūrėles, žaislus, papuošalus ir įvairiausius kitokius dalykus? Mes tau parodysim kaip tai įgyvendinti su 3D spausdinimu. Suteiksim 3D spausdinimo pradmenis. Supažindinsim su 3D spausdinimo principais ir galimybės. Papasakosime apie skirtingus spausdinimo būdus ir medžiagas. Kurso metu SketchUp programa kursime savo modelį, kurį išmokysim kaip paruošti 3D spausdinimui. Parodysim kaip veikia mūsų spausdintuvas ir galiausiai atspausdinsime jūsų kurtus modelius.

  Virtuali realybė: Ar norėtum patekti į vietą, kuri net neegzistuoja? Virtualios realybės pagalba tai gali padaryti tuoj pat. Parodysime kaip susikurti savo virtualų pasaulį. Papasakosime apie skirtingus virtualių patirčių būdus ir prietaisus. Supažindinsime su virtualios ir papildytos realybės galimybėmis. Išmoksi Unity programos funkcijų ir įrankių valdymo. Kursu metu kursime interaktyvi virtualia erdvę, į kurią galu gale galėsi persikrauti.

 • 2016 lapkričio 21

  STRUCTUM – Išmanusis miestas III

  2
  1

  „Išmanusis miestas III“ ‒ darniai veikiančios jėgos atgaivins Lietuvos savivaldybių teritorijas Žurnalas „Structum“ tęsia sėkmingą projektą, sujungiantį į vieną galingą jėgą viešojo ir privataus sektorių intensyvų bendradarbiavimą, siekiant įgyvendinti Lietuvos savivaldybių planus gražinti Lietuvos visuomeninę ir gyvenamąją miestų aplinką.

  Tai – konkursas „Išmanusis miestas III“. Kaip ir anksčiau, jame dalyvaus gabūs šalies aukštųjų mokyklų studentai, turintys ambicijų kurti, kad būtų realiai įgyvendintos jų darbuose pateiktos pažangios ir inovatyvios urbanistinių teritorijų atgaivinimo idėjos. Projektų vertinimo komisijai, sudarytai iš žinomų miestų planavimo, architektūros ir aplinkotvarkos specialistų, savo projektus pateiks architektūros, statybos, inžinerijos ir su jomis susijusių programų studentų komandos.

  Jaunatviškam konkurso dalyvių išradingumui bei kūrybinėms mintims pasireikšti Šiaulių, Jonavos, Ukmergės ir Akmenės rajonų savivaldybės išskyrė penkias teritorijas. Įdomiausias konkurso aspektas yra tikimybė, kad geriausi ir išmaniausi teritorijų pritaikymo šiuolaikiniam gyvenimui studentų projektai bus įgyvendinti tikrovėje, todėl konkursui pateikti darbai turi remtis realiais sprendiniais.

 • 2016 rugsėjo 13

  NAUJAS PROJEKTAS JAU ČIA!

  „Sukurk klasę už mokyklos ribų“

  Tapk Savanoriu! Tapk Dalyviu!

  Visą reikalingą informaciją rasi žemiau

  DALYVIAI
  Projekte gali dalyvauti 9 – 12 klasių mokiniai iš Kauno miesto mokyklų.
  Komandą sudaryti gali 1 arba 2 asmenys.

  ATRANKA Į DIRBTUVES
  Kiekviena komanda turi parengti savo idėjos pristatymą, kuris atsakytų į šiuos klausimus:
  ERDVĖ – kur ji? Įsivaizduokite kur galėtų vykti pamoka, kokioje erdvėje ?
  PAMOKA – kokia ji? Gali būti konkreti pamoka, kurią jūs turite kiekvieną savaitę arba tokia pamoka, kokios dar nėra buvę Lietuvos mokyklose.
  ATRIBUTAS – koks jis? Tai konkretus daiktas, be kurio būtų sunku perteikti jūsų pamoką ir erdvę.

  KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS
  Į kūrybines dirbtuves bus pakvieta 30 mokinių, kurie pateiks įdomiausias ir originaliausias idėjas.
  30 mokinių pasiskirstys į 5 komandas. Prie kiekvienos komandos prisijungs po 2 kuratorius, tad komandą sudarys 8 nariai.
  Kiekvienos komandos tikslas – sukurti Kauno mieste transportuojamą „klasę“.
  Sukurtose „klasėse“ 2016 mėn. spalio mėn. 10 – 12 d. bus vedamos paskaitos ir užsiėmimai.
  Paskaitas ir užsiėmimus ves režisieriai, aktoriai, architektai ir kt..

  Kūrybinės dirbtuvės vyks:
  2016 m. spalio mėn. 7 d. (9.00-16.00)
  2016 m. spalio mėn. 8 – 9 d. (10.00 – 16.00 val.)

  Paskaitos sukurtose erdvėse vyks:
  2016 m. spalio mėn. 10-12 d.

  Parodos atidarymas:
  2016 m. spalio mėn. 15 d., 16.00 val. Laisvės al. 60, Kaune.

  Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti prizais.

Scroll Up
X